דיקור אוזן להרזיה

דיקור אוזן להרזיה

דיקור אוזן להרזיה – שליטה באכילה רגשית

אפרכסת האוזן של כל אחד מכילה לא מעט עצבים ולכן מבחינתה של הרפואה המשלימה היא מרכזת לא מעט חיישנים שקשורים לנפש ולרגש. על פי המטפלים המנוסים אפשר לחלק את האוזן לנקודות אסטרטגיות ובעזרת דיקור סיני להשפיע על תהליכים שמתרחשים הן בגוף והן בנפש. זה בדיוק מה שקורה כאשר מתחילים תהליך טיפולי של דיקור אוזן להרזיה. בעזרת השפעה על מרכזי עצבים שיש להם שליטה על הנושא של אכילה רגשית אפשר לווסת את התאבון בצורה יותר מושכלת וכאשר משלבים את הטיפול עם טיפולים נוספים או שינויים משמעותיים באורח החיים – אין ספק שעולים הסיכויים להצלחה בירידה במשקל.

איך מבררים את כל המידע אודות דיקור אוזן להרזיה?

יש לא מעט אנשים, גברים ונשים כאחד, שמנסים שיטות שונות ומגוונות לצורך ירידה במשקל. הם ינסו הכל ובלבד שיצליחו להשיג את המטרה הזאת שלהם. דיקור אוזן להרזיה היא אחת האפשרויות שכדאי לנסות ובהחלט יש דיווחים ועדויות על הצלחה. כאמור, חשוב לשלב אפשרויות נוספות כמו שינוי באורח החיים היומיומי, מה שיבטיח לא רק את הירידה הרצויה במשקל אלא גם את השמירה על המשקל החדש לאורך זמן. בעזרת הדיקור יכולה להשתנות הגישה הרגשית כלפי אוכל ואכילה, יתכן ויהיה שינוי באופן הטעם שחווים בפה ואלה ביחד עם השינויים שנוקטים בהם יגרמו לאכילה מופחתת.

התרומה של הרפואה הסינית לירידה מוצלחת במשקל

לכל אדם מתאימות שיטות אחרות לצרכי ירידה במשקל ולכן חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי ולמצוא את הדרכים שתהיינה הכי יעילות ונכונות. מי שמנסה לרדת במשקל ולא מצליח לבטח חש עוגמת נפש לא קטנה ולכן חשוב מאד לדעת גם על האפשרות של דיקור אוזן להרזיה שיש לה פידבקים טובים מאד והיא מתאימה לכל אחד. חשוב לפנות אל מטפל מקצועי ומנוסה שליווה כמה וכמה טיפולים ותהליכים כאלה ויידע גם להציע טיפים והמלצות שישפרו את הירידה במשקל בצורה מהירה יותר.

מתעניינים בדיקור לצורך ירידה במשקל? פנו אל יהושע אלישע, מטפל ברפואה סינית בעל ניסיון רב והצלחות רבות בטיפולים מסוג זה.

להזמנת טיפול מלאו פרטיכם ונשוב אליכם:

טיפול טבעי לחרדות

טיפול טבעי לחרדות

טיפול טבעי לחרדות ולחץ חרדה היא שם כולל למגוון תחושות או מחשבות שליליות שעלולות לתקוף כל אדם, בכל שלב בחיים,

קרא עוד »
טיפול בכאבי צוואר

טיפול בכאבי צוואר

טיפול בכאבי צוואר בצורה טובה ביותר כאבים בצוואר יכולים לשבש לחלוטין את חופש התנועה ולצמצם את טווח הסיבוב של הראש

קרא עוד »
רפלקסולוגיה פתח תקווה

רפלקסולוגיה פתח תקווה

רפלקסולוגיה פתח תקווה – בקליניקה לרפואה טבעית טיפולים מגוונים של עולם הרפואה המשלימה נועדו לתמוך בגוף במקביל לטיפול רפואי קונבנציונלי

קרא עוד »
דיקור סיני פתח תקווה

דיקור סיני פתח תקווה

דיקור סיני פתח תקווה – קליניקה לרפואה טבעית דיקור הוא שיטת ריפוי והקלה על מגוון מכאובים ובעיות ומקורו ברפואה הסינית

קרא עוד »
מסאז רפואי פתח תקווה

למה לסבול? השאירו עוד היום פרטים ואשוב אליכם בהקדם לייעוץ על הטיפול המתאים לכם 

אני כאן בשבילכם

logo-jehoshua

בקניה מ - 300 ש"ח משלוח חינם!